ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище" Понеділок, 21 Січня 19, 11:19
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У 2014-2015 навчальному році робота педагогічного колективу спрямовано на реалізацію науково-методичної проблеми «Впровадження сучасних методів контролю та оцінювання якості освітнього процесу з метою підвищення його ефективності» (ІІІ – аналітичний етап) та виконання таких завдань:

 1. Підвищення якості навчального процесу, забезпечення його відповідність державним стандартам, постійне оновлення напрямків, змісту форм організації навчання відповідно до динаміки національних і світових ринків праці.
 2. Впровадження єдиної науково-методичної проблеми «Впровадження сучасних методів контролю та оцінювання якості освітнього процесу з метою підвищення його ефективності».
 3. Системне впровадження в педагогічну практику інноваційних форм і методів контролю, які забезпечують підвищення якості освітнього процесу.
 4. Впровадження в навчальному закладі програми по роботі з обдарованою молоддю на 2011-2015 навчальні роки.
 5. Активізація роботи факультативних занять з метою підготовки учнів до олімпіад, конкурсів.

Методична робота з педагогічними кадрами в навчальному закладі реалізується через колективні, групові та індивідуальні форми роботи. Так у 2014-2015 навчальному році в училищі працює сім циклових та методичних комісій:

 • циклова комісія природничо-математичного циклу (голова Сердечна Т.П.);
 • циклова комісія суспільно-гуманітарного циклу (голова Скринник Т.П.);
 • методична комісія металообробного профілю (голова Пасічнюк Т.О.);
 • циклова комісія деревообробного профілю та електроремонтної справи (голова Собора А.М.);
 • методична комісія інформаційних технологій та комп'ютерної справи (голова Яковенко О.В.);
 • циклова комісія залізничного профілю (голова Наталич В.І.);
 • методична комісія виховної служби (голова Хуторненко Т.М.)

Робота циклових комісій спрямована на реалізацію єдиної науково-методичної проблеми навчального закладу.

Також було створено творчу групу, яка працює над питанням «Комплексна система військово-патріотичного виховання учнівської молоді».

Методичний кабінет училища – один із найзатишніших куточків нашого навчального закладу. Тут зібрані та систематизовані інформаційні збірники, папки плануючої документації,

навчально-методичні посібники, підшивки фахових періодичних видань, матеріали доповідей, тематичні папки з питань методики проведення уроків та позакласних заходів, використання інноваційних технологій, організації роботи з обдарованою молоддю, методичні розробки педагогічних працівників тощо. Кожен педагог може знайти відповіді на безліч питань пов’язаних з навчально-виховним процесом та отримати консультацію методиста, познайомитись з перспективним педагогічним досвідом колег. У методичному кабінеті постійно працює виставка педагогічної творчості.

У навчальному закладі організовано роботу Школи молодого педагога та наставництво над колегами-початківцями. Постійно проводяться семінари, тренінги, круглі столи та інші заходи, спрямовані на підвищення методичної та психологічної компетентності молодих фахівців.

 

Методична скарбничка

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Copyright MyCorp © 2019